בניית אתרים לעסקים

בניית אתר לעסק זה must!

היום יותר מתמיד כל עסק חייב אתר אינטרנט. אם עד הקורונה היה עוד אפשר להחזיק מעל המים איך שהוא גם בלי אתר, אז כיום, כשכולם קונים ברשת מהבית – עסק שאין לו אתר אין לו זכות קיום!! 
בניית אתרים לעסק

בניית אתרים לעסקים - השאירו פרטים

נסביר זאת בדוגמא פשוטה– שלומי הוא בעל סטודיו לצילום  בקריית שמונה ומאז הקורונה בקושי נכנסים אליו לקוחות, מה שלא מעניין את בעל הקניון שממשיך לקחת ממנו שכירות מטורפת, או מהעירייה שממשיכה לגבות ארנונה, וגם ככה בשגרה כמה לקוחות פוטנציאלים כבר היו לו, כל שכן עכשיו שהעסק כמעט מת ושלומי במקום לקחת משכורת צריך להביא כסף מהבית כדי להשאיר אותו נושם… 

בעל חנות מתוסכל

בניית אתר תדמית

האמת שהפתרון של שלומי הוא די פשוט, בניית אתר לעסק, שבו יציג שלומי תיק לקוחות עם מיטב התמונות שהוא צילם במשך השנים, דף אודות שבו יפרט שלומי על עצמו, על הניסיון שלו ועל ה "אני מאמין" שלו, וכמובן דף ובו הסבר על השירותים שהוא מציע ועל היתרונות שלו בתחום על פני המתחרים.

עם הזמן שלומי לא רק ירוויח לקוחות חדשים ועוד כסף, וביניהם גם כאלה שלעולם לא דרכו אף פעם בקריית שמונה, אלא גם יוכל להתייעל כלכלית, אולי לסגור את החנות עם השכירות המטורפת ולפתוח במקום פחות יקר, אולי אפילו לוותר לגמרי על חנות פיזית ולהציע את שירותיו בבית הלקוחות או בטבע וכך יחסוך גם ארנונה ועוד…

בנוסף, כל מי שיכנס לאתר, יקבל את כל האינפורמציה ויראה את כל השירותים שהסטודיו מציע, כך שכשהוא יצלצל הוא כבר ידע בדיוק במה הוא מעוניין ומה הוא יכול לקבל ועל מה יצטרך לשלם תוספת, וכך שלומי יחסוך זמן יקר מאשר שלקוח נכנס פיזית לסטודיו ושואל הרבה שאלות, ולפעמים גם מחליט שהתנאים והשירות לא מתאימים לו, ויוצא שהוא סתם בזבז את הזמן בלי סגירה.

בניית אתר חוסכת זמן וכסף

בניית אתרים לעסקים, למי זה מתאים?

בין אם את או אתה בעלי עסק קטן ומקומי, לדוגמא בעלי המספרה השכונתית, ובין אם אתם בעלי עסק גדול הפונה למאות אלפי לקוחות באזורים נרחבים, כגון יזם נדל"ן, אתם צריכים אתרים לעסק!

בעל עסק מקומי, יצטרך אתר קטן וממוקד, עם תמונות מרהיבות ומושכות את העין ומפת הגעה לעסק, כך שגם מי שצריכה תספורת לאירוע תרצה להגיע דווקא אליו ולא תסתפק בספר השכונתי שלה.

לעומתו, גם יזמי נדל"ן יצטרכו אתר תדמית אבל הם כבר יצטרכו אתר עם תפריטים מושקעים והיררכיה נכונה באתר כך שכל גולש ידע איך להגיע לפרויקט הנכון עבורו ולקבל את כל המידע הנצרך לו.

 

אתה חייב לעסק שלך אתר תדמית!!

חייב אתר לעסק

אז כמה עולה לבנות לי אתר תדמית?

אתר תדמית לעסק קטן

החל מ 1500 ש"ח – לאתרי תדמית קטנים סטנדרטים עם עמוד ראשי,
עמוד אודות, עמוד צור קשר ועוד עמוד לבחירה.

אתר תדמית לעסקים בינוניים וגדולים

החל מ 3000 ש"ח – לאתרי תדמית עם 10 דפים, קטגוריות, פוסטים ועוד.

מחיר סופי יינתן אחרי שיחה אישית עם הלקוח ושמיעת הצרכים והציפיות שלו מהאתר.

כל האתרים, כוללים יחס אישי ללקוח, עיצוב אישי לפי בחירתו ואופטימיזציה ראשונית להצלחה בגוגל!

בניית אתר וורדפרס לעסק שלך

רון קנר בנייה וקידום אתרים