אודות

רון קנר בנייה וקידום אתרים

קצת עלי – רון קנר, נשוי לענבל ואבא ליוסף חיים ודוד.

בונה אתרים בוורדפרס עם אלמנטור וג'ט.
מקדם ומשווק אתרים בגוגל seo.

אני מאמין קודם כל ביחס אישי לכל עסק– מבחינתי אני קשור אליו רגשית כאילו זה היה העסק שלי – ההצלחה שלך היא ההצלחה שלי וכל שקל שהעסק שלך מכניס בזכות האתר והקידום בגוגל זה כאילו שאני הרווחתי.

היום כל עסק צריך אתר תדמית, ולפעמים גם אתר מכירות.
בעולם הגלובלי של היום, אם אין לעסק שלך אתר טוב שפונה לצרכי הלקוחות- אתה מאד מוגבל באפשרויות הצמיחה של העסק, והרבה פעמים זה ההבדל בין הצלחה לכישלון.

התפיסה שלי היא שכל בעל עסק מכיר את הלקוחות שלו ויודע איזה עיצוב לאתר ידבר אליהם וימשוך אותם להמשיך את הקשר עם העסק ולהשתמש בשירותיו. ולכן, לפני שאני ניגש לבנות אתר לעסק, אני קודם כל מבקש דוגמאות של 2-3 אתרים שאתם אוהבים את העיצוב שלהם, ו2-3 צבעים שאתם רוצים שהאתר יהיה מבוסס עליהם, ואני בונה את האתר לפי בחירתכם וטעמכם.

מכיוון שאני מקדם אתרים בגוגל, אני בונה את האתר ככה שיהיה רלוונטי לגוגל- אני שם דגש לגודל התמונות ולטקסט האלטרנטיבי שלהם. כותרות h1 h2 ו h3 שגוגל יבין את הרלוונטיות של האתר לחיפוש הגולשים, התאמת האתר למובייל. שיפור מהירות האתר ועוד.

בתחומים פחות תחרותיים, כמה שבועות אחרי שהאתר עלה לאוויר, ובלי לעשות לו כמעט קידום, הוא מדורג במקומות יפים מאד בגוגל, רק מעצם האופטימיזציה הראשונית בתהליך הבניה.

בקידום אורגני seo, אני יודע איך להביא כל עסק, בתקציב מינימום, לתוצאות מקסימליות, עד להגעה לדף הראשון בתוצאות החיפוש.

אני מאמין ביחס אישי, כמו שכתבתי למעלה, ואני אשמח שתדברו איתי ותתייעצו איתי לגבי ההתלבטויות שלכם בקידום העסק, בשאלות לגבי בנייה וקידום, ולהבנת הרצונות והשאיפות שלכם מאתר, קידום ושיווק דיגיטלי.

המספר שלי 050-9579100

 

רון קנר בנייה וקידום אתרים

בניית אתר וורדפרס לעסק שלך

בניית אתר וורדפרס לעסק שלך

רון קנר בנייה וקידום אתרים